W połowie lipca rozegrany zostanie siatkarski turniej z pulą nagród wynoszącą 11 tys. zł

2023.06.28 10:02
W dniach 15-16 lipca odbędzie się III edycja Turnieju Siatkówki Plażowej "Polarna Plaża". W ubiegłym roku rozgrywki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a jak zapewniają organizatorzy, również i tym razem emocji nie zabraknie.
W połowie lipca rozegrany zostanie siatkarski turniej z pulą nagród wynoszącą 11 tys. zł
Fot: Miłosz Kozakiewicz/Ślepsk Malow Suwałki

Suwałki Beach Arena ponownie będzie miejscem siatkarskich zmagań na bardzo wysokim poziomie. W puli nagród, podczas tegorocznej "Polarnej Plaży", znajdzie się rekordowe 11 tys. zł, a dodatkowo na liczne atrakcje mogą liczyć także te osoby, które w trakcie imprezy odwiedzą boiska w bliskim sąsiedztwie Zalewu Arkadia i zdecydują się pełnić podczas zawodów funkcję widzów.

W turnieju wezmą udział maksymalnie 24 pary. Zgłoszenia drużyn do "Polarnej Plaży" przyjmowane są do 4 lipca za pośrednictwem poczty elektronicznej (turniej@slepsksuwalki.pl). Opłata za start w rozgrywkach wynosi 100 zł.

Zawody rozpoczną się na terenie kompleksu sportowego Suwałki Beach Arena 15 lipca o godz. 9.00. Rywalizacja przeprowadzona zostanie w systemie brazylijskim, a organizatorami wydarzenia są Miejski Klub Sportowy Ślepsk Suwałki oraz zawodnik Biało-Niebieskich - Mateusz Czunkiewicz.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

940 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39