W świecie linii i koloru. Warsztaty Rodzinne z Arsenałem

2011.06.28 00:00
W najbliższy weekend, 2 i 3 lipca, dzieci z rodzicami, dziadkami czy opiekunami mają okazję wybrać się w niezwykłą podróż po Interaktywnym Placu Zabaw pełnym rozmaitych atrakcji.
W świecie linii i koloru. Warsztaty Rodzinne z Arsenałem
Fot: materiały organizatora

W programie pt. "W świece linii i koloru" uczestnicy wezmą udział m.in. w spacerze po tęczy czy zderzeniu z linią. Będzie można dotknąć koloru i pobawić się iluzją. Wszystko to jest możliwe na Interaktywnym Placu Zabaw, wystawie Galerii Arsenał, która do 10 lipca znajduje się w Starej Elektrowni. Multimedialne elementy, poprzez gry i zabawę, wciągają małego widza w świat zagadnień związanych z kolorem, światłem, dźwiękiem, linią, fakturą i perspektywą. W związku z tym, nawet najmniejszy widz staje się czynnym uczestnikiem eksperymentów. Wystawa łączy w sobie funkcje estetyczne, multimedialne, edukacyjne i społeczne.

W Warsztatach Rodzinnych mogą wziąć udział dzieci w wieku 6-10 lat wraz z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami. Zgłoszenia należy przesłać pod adresem: k.kida@galeria-arsenal.pl Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia poprowadzi Dominika Sobolewska związana z wrocławską ASP, gdzie od 2006 r. pracuje,jako asystentka w pracowni architektury wnętrz prof. Krzysztofa Wołowskiego. Wstęp wolny.

MAG

545 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39