POLECAMY
Już w środę (14.02) walentynki, czyli święto zakochanych. Możecie je spędzić w kinie, na koncercie czy imprezie. Nie brakuje ciekawych propozycji. Przy odrobinie szczęścia jest też szansa na nagrody.
Walentynki w kinach Helios "Nowe oblicze Greya" to trzecia część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać. Głośną produkcję grają trzy białostockie kina.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 16:10
Kultura i Rozrywka 16:00
Kultura i Rozrywka 14:00
Aktualności 13:50
Aktualności 13:27
Biznes 13:00
Nauka 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji