Walentynki w białostockich galeriach i outletach. Konkursy i obniżki

2017.02.11 08:05
Każda okazja do obniżenia cen jest dobra. Wiedzą o tym białostockie centra handlowe, które kuszą klientów konkursami i promocjami z okazji święta zakochanych.
Walentynki w białostockich galeriach i outletach. Konkursy i obniżki
Fot: pixabay.com

Można wygrać romantyczną wycieczkę

Z okazji walentynek nie zabraknie w Białymstoku interesujących akcji promocyjnych - zadbały o to centra handlowe.

Atrakcyjną ofertę przygotowało Atrium Biała - "Magia Walentynkowych Nagród" to zabawa, w której do wygrania jest romantyczna wycieczka, a także kupony upominkowe. Każda osoba, która w niedzielę (12.02) zrobi zakupy na kwotę min. 100 zł, może wziąć udział w poszukiwaniu serduszek z logo Atrium Biała, które będą rozmieszczone na terenie całego centrum handlowego. Paragony należy zanieść do Punktu Obsługi Promocji, który będzie mieścił się na rotundzie przy środkowym wejściu od ul. Miłosza, pomiędzy sklepami House i Sephora.

Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody - osoba, która najcelniej trafi w liczbę serduszek znajdujących się w Atrium Biała, dostanie bon na wycieczkę o wartości 5 tys. zł. Zdobywcy kolejnych miejsc w konkursie otrzymają z kolei 2 kupony upominkowe na kwotę 300 zł oraz 3 na 150 zł. Impreza ma potrwać do godz. 18.00.

Będzie można skorzystać także z różnych promocji, które przygotowało wiele znajdujących się tu sklepów, m.in. Super-Pharm czy Czas na Herbatę.

Klientów czeka wiele promocji

Alfa Centrum też proponuje swoim klientom konkurs z okazji walentynek. Na Facebooku opublikowane jest wydarzenie "Romantyczny konkurs walentynkowy". Aby wziąć w nim udział, trzeba do 12 lutego do godz. 22.00 "zapisać się" do wydarzenia, klikając "wezmę udział", dodać komentarz na jego tablicy, w którym w 3-5 zdaniach należy napisać, jakie jest Twoim zdaniem najbardziej romantyczne miejsce na świecie i dlaczego właśnie to, a także z kim chciałoby się to miejsce odwiedzić. Należy też polubić profil Alfa Centrum Białystok na Facebooku. Organizatorzy sugerują także, aby zaprosić do udziału w konkursie swoich znajomych.

Spośród wszystkich uczestników wybranych zostanie 9 osób, z których każda otrzyma pakiet składający się z vouchera do restauracji Sphinx o wartości 100 zł oraz 2 biletów do kina Helios na dowolny seans.

Dodatkowo w najbliższych dniach będzie można skorzystać z promocji na terenie wielu sklepów Alfa Centrum. Obniżki czekają m.in. w Big Starze, Wranglerze czy Yes.

Warto odwiedzić także Galerię Jurowiecką - tam czekają przeceny m.in. w Sizeer, Giacomo Conti czy Briju. Oprócz tego odbędzie się też konkurs "Znajdź klucz do miłości", w którym do wygrania będą m.in. romantyczny weekend we dwoje i voucher na biżuterię. Na osoby, które odwiedzą galerię w sobotę (11.02), czekają też m.in. pokazy tańca i porady makijażowe. Konkurs startuje o godz. 12.00.

Outlety też obchodzą walentynki

W Outlet Center w związku z walentynkami czeka m.in. promocja do -40% w sklepie Wittchen, a krawat gratis do zakupów powyżej 50 zł na hasło "Grey" proponuje Lavard.

Outlet Białystok organizuje w sobotę i niedzielę (11-12.02) walentynkowy konkurs - osoby, które przyjdą między godz. 11.00 a 18.00 i zrobią zakupy na min. 100 zł, będą mogły zakręcić kołem fortuny i wylosować nagrody o wartości nawet 500 zł.

Do wygrania są m.in. zegarki, biżuteria, oryginalne perfumy, eleganckie torebki, sprzęty AGD i vouchery na zakupy. Każdy obrót kołem to jedna gwarantowana nagroda. Na terenie outletu w wielu sklepach będzie można skorzystać z obniżek.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

1831 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39