Walentynkowe Kino Kobiet. Motywem przewodnim będzie pszczoła! [KONKURS]

2024.02.02 12:26
Już w najbliższą środę (7 stycznia) odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Kino Kobiet. Wieczór tylko dla pań rozpocznie się od konkursów z nagrodami, a jego zwieńczeniem będzie projekcja bardzo słodkiej komedii.
Walentynkowe Kino Kobiet. Motywem przewodnim będzie pszczoła! [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Białostockie kina Helios zapraszają wszystkie panie na walentynkowe Kino Kobiet. Wisienką na torcie tego wieczoru będzie przedpremierowa projekcja komedii "Miłość jak miód". Zanim rozpocznie się jednak seans, na wszystkie przybyłe pannie czekać będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania między innymi: vouchery na masaże i zabiegi beauty, kosmetyki, książki, biżuteria, a nawet miód od lokalnych producentów. Hol kina zapełnią stoiska z prezentacją lokalnej branży kosmetycznej, zdrowotnej i gastronomicznej. W Galerii Białej i Jurowieckiej czekać na nas też będzie poczęstunek przygotowany przez białostockie restauracje.

Motywem przewodnim tego wydarzenia będzie pszczoła. Organizatorzy zachęcają wszystkie pnie do przygotowania pszczelej kreacji.

Zobaczymy przedpremierowy pokaz komedii "Miłość jak miód"

To historia dojrzałej przyjaźni, która połączyła zupełnie odmienne charaktery. Poznajemy Majkę i Agatę. Obie bohaterki są już po pięćdziesiątce, przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Jedna z nich mieszka nad Bałtykiem, a druga w malowniczych Tatrach. Pierwsza prowadzi cukiernię, a druga jest architektką wnętrz. Jedna jest wdową, a druga właśnie została opuszczona przez swojego partnera, który zostawił ją dla młodszej.

Jedna z nich, tak poświęciła się wychowaniu dzieci i wnuków, że kompletnie zapomniała o sobie samej. Druga nie ma rodziny i skupiona jest na własnym, rozwoju duchowym.
Pewnego dnia kobiety spotykają się na pogrzebie koleżanki z liceum. Agata przekonuje Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, a sama zajmuje jej miejsce w nadmorskiej miejscowości. Ta niewinna wymiana wniesie w ich spokojne życie dreszczyk emocji i szereg komplikacji.

Seans już w najbliższą środę (7 lutego) w białostockich Heliosach. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na Kino Kobiet w Galeriach Białej oraz Alfie. KONKURS

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

859 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39