POLECAMY
Białostoccy policjanci podczas pomiaru prędkości pojazdów w centrum miasta ujawnili dwóch kierujących, którzy w terenie zabudowanym jechali 100 km/h. Mężczyźni za popełnione wykroczenie zostali ukarani mandatami karnymi.
Dzisiaj (27.02) funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku dokonywali pomiaru prędkości pojazdów przy ul. Henryka Sienkiewicza. Około godziny 9.30, podczas pomiaru prędkości audi laserowy miernik wskazał 110 km/h w terenie zabudowanym. 31-letni kierujący, mieszkaniec Warszawy za przekroczenie dozwolonej prędkości o 60km/h został ukarany 500 złotowym mandatem, a na jego konto dodanych zostało 10 punktów karnych. Niespełna kwadrans później mundurowi zatrzymali do kontroli kolejne audi, którego 21-letni kierowca jechał 100 km/h. W tym przypadku szybka jazda mieszkańca Ostrowi Mazowieckiej zakończyła się mandatem w wysokości 400 złotych i 8 punktami karnymi. (źródło: podlaska.policja.gov.pl)
Małgorzata Cichocka
24@bialystokonline.pl
Sport 2026.06.21 12:24
Sport 2026.06.21 10:30
Ciekawostki 2026.06.20 10:00
Sport 2026.06.20 09:36
Aktualności 2026.06.19 15:00
Biznes 2026.06.19 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.19 13:47
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji