POLECAMY
Na terenie Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w dniach 19-21 czerwca odbyło się spotkanie Szefów Służb Granicznych w formacie Polska-Estonia-Finlandia-Litwa-Łotwa.
Polską delegację reprezentował Komendant Główny Straży Granicznej gen. dyw. SG Robert Bagan wraz z Zastępcą – gen. bryg. SG Grzegorzem Niemcem. W spotkaniu udział wzięli również: Komendant Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg SG Sławomir Klekotka, Dyrektor Biura Spraw Międzynarodowych KGSG płk SG Sebastian Żakowiecki oraz przedstawiciele BSM KGSG i POSG. Było to już kolejne spotkanie, którego gospodarzem w tym roku była polska Straż Graniczna. W trakcie spotkania omówiono sytuację na granicach z Rosją, Białorusią i Ukrainą oraz poruszono tematy związane z bezpieczeństwem w regionie i określono dalsze kierunki wspólnego działania i współpracy.
Agata Rosińska
24@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.25 19:49
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 15:00
Sport 2026.06.25 14:30
Sport 2026.06.25 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 13:54
Zdrowie 2026.06.25 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji