Weekend pełen utrudnień. Na szczęście tylko drogowych

2018.05.18 07:46
Przejazd ulicami Kopernika, Klińskiego, Buską i Pisara będzie w ten weekend utrudniony. W związku z pracami lub imprezami kulturalnymi.
Weekend pełen utrudnień. Na szczęście tylko drogowych
Fot: JF

Od piątku (18.05), nie tylko w weekend, ale całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, mogą pojawiać się utrudnienia na odcinku od skrzyżowania ul. Buskiej z ul. Białostoczek do skrzyżowania ul. Sokólskiej z Sitarską. Wszystko przez roboty związane z wykonaniem kanalizacji deszczowej. Potrwają one do 30 czerwca.

Od godz. 6.00 w sobotę (19.05) ul. Kopernika w kierunku dworca PKS będzie zwężona do jednego pasa na odcinku od ul. Bema do pobliskiego przystanku (Kopernika/gen. Bema). To w związku z prowadzeniem prac ziemnych przy budowie sieci kanału deszczowego. Ulica powinna być już normalnie przejezdna o godz. 18.00.

Po tym jak drogowcy skończą na ul. Bema, przeniosą się na ul. Samuela Pisara (łącznik Botanicznej z Dąbrowskiego). Tam od 22.00 w sobotę do 6.00 w niedzielę będzie kładziona warstwa ścieralna jezdni, co może powodować problemy z przejazdem.

W sobotę od godz. 15.00 do północy zamknięta będzie ul. Klińskiego. Tam drogowcy się jednak nie pojawią, chyba że jako goście na Nocy Muzeów, bo to właśnie ta impreza zaanektuje sobie uliczkę. (Więcej o Nocy Muzeów: Noc Muzeów. Bezpłatne zwiedzanie, panorama z tarasu i spacer).

Mateusz Nowowiejski
mateusz.nowowiejski@bialystokonline.pl

864 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39