Weekend w Teatrze Dramatycznym. Wygraj zaproszenia [KONKURS]

2015.12.02 00:00
"Tango Prohibicja" i "Pięć kilo cukru" - bilety na te spektakle w Teatrze Dramatycznym można wygrać w naszych dzisiejszych konkursach.
Weekend w Teatrze Dramatycznym. Wygraj zaproszenia [KONKURS]
Fot: Bartek Warzecha
Wśród propozycji Teatru Dramatycznego jest spektakl "Tango Prohibicja"

"Tango Prohibicja" to przedstawienie z muzyką na żywo, w którym dominują elementy musicalu i kabaretu, bazujące na polskich piosenkach z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Bohaterami spektaklu są członkowie Magicznego Ensemblu, którzy z najnowszym programem chcieliby dołączyć kabaret Prohibicja do elity lokali rozrywkowych miasta. Publiczność aktywnie bierze udział w przedstawieniu, w trakcie którego grane i śpiewane piosenki o miłości i nienawiści, tęsknocie i niespełnieniu prowokują bohaterów i widzów do niespodziewanych zachowań.

"Pięć kilo cukru" jest pozornie zabawną opowieścią o młodym współczesnym Izraelczyku; aktorze, który uciekając od ciężkich wspomnień pokolenia Holokaustu, wiedzie lekkie życie młodego singla, skupionego głównie na poszukiwaniu pracy, próbach zrobienia kariery i przygodach erotycznych. Jednak pewnego dnia dopada go nieżyjący dziadek, który wcielając się w postacie napotykanych osób, domaga się ujawnienia prawdy z przeszłości. Prawdy, która nie zmieni obrazu historii, której być może nikt nie zauważy, ale która nieujawniona, nie pozwoli dziadkowi na "wieczny odpoczynek".

Wygraj bilety: Konkursy

Repertuar Teatru Dramatycznego

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1429 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39