Weekend za pół ceny. Promocje w hotelach i muzeach

2017.10.05 10:30
To będzie już trzecia edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Odbędzie się w dniach 6-8 października.
Weekend za pół ceny. Promocje w hotelach i muzeach
Fot: pixabay.com

Założeniem akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane d 6 do 8 października na terenie całego kraju. Ceny są niższe o co najmniej 50% w stosunku do ceny regularnej na daną usługę.

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja "Poznań za pół ceny", która jest organizowana corocznie od 2008 r. przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Akcja ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Z ciekawych ofert można skorzystać również w woj. podlaskim. Na mieszkańców i odwiedzających nasz region turystów czekają zniżki m.in. w hotelach czy kwaterach agroturystycznych. Taniej można kupić bilety do wybranych muzeów, pamiątki, wypożyczyć rower czy skorzystać z usług przewodnickich. Pełna oferta jest dostępna na stronie akcji: polskazobaczwiecej.pl.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1570 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39