Weekendowa promocja w Teatrze Dramatycznym

2022.11.18 11:06
Z okazji weekendu Teatr Dramatyczny przygotował specjalną ofertę! Od piątku do niedzieli (18 - 20.11) bilety na spektakl "Błoto" można kupić w atrakcyjnej cenie. Dotyczy to przedstawień granych 19 i 20 listopada.
Weekendowa promocja w Teatrze Dramatycznym
Fot: Bartek Warzecha

"Błoto" to sztuka zrealizowana na podstawie książki Jana Jastrzębskiego, którą wyreżyserowała Martyna Łyko. Spektakl opowiada historię Suchelca - legendy amatorskich wyczynów motocyklowych, który po latach powraca do wsi Gamajdy. Wydarzeniem staje się także przybycie nowej nauczycielki, co w miejscowym życiu uczuciowym i towarzyskim powoduje niemałe poruszenie. Kwiat gamajdowskiej kawalerki postanawia wcielić w życie parę pomysłów, których rezultaty potwierdzają, że droga do dojrzałości może niestety stać się komedią i do tego czarną.

- "Błoto" to spektakl, który nieczęsto można zobaczyć w Białymstoku, dlatego tym bardziej zachęcam do wybrania się w weekend do Uniwersyteckiego Centrum Kultury i sprawdzenia, co też skrywa się pod tytułowym błotem. Przedstawienie stało się już naszą międzynarodową wizytówką. W ubiegłym roku oczarowało widzów w Gruzji i Armenii – namawia Piotr Półtorak, dyrektor Teatru Dramatycznego.

W obsadzie "Błota" będzie można zobaczyć: Justynę Godlewską-Kruczkowską, Arletę Godziszewską, Monikę Zaborską, Krzysztofa Ławniczaka, Dawida Malca i Patryka Ołdziejewskiego.

Bilety na spektakl w promocyjnej cenie 30 zł będą dostępne 18, 19 i 20 listopada w Kasie Teatru (ul. Suraska 1, Białystok) oraz w sprzedaży internetowej.

Promocja dotyczy przedstawień granych 19 i 20 listopada, w Uniwersyteckim Centrum Kultury, przy ul. Ciołkowskiego 1N.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1652 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39