Weź udział w konkursie i wygraj indeks

2018.02.06 13:57
Politechnika Białostocka zaprasza na kolejny konkurs, w którym można zdobyć indeks na uczelnię. To nie lada gratka dla maturzystów.
Weź udział w konkursie i wygraj indeks
Fot: PB

Do 14 lutego można przesyłać zgłoszenia do konkursu EL-ROBO-MECH organizowanego przez Politechnikę Białostocką. Uczestnicy mają za zadanie zaprezentować pracę dotyczące innowacji technicznych. Udział może być indywidualny bądź grupowy (drużyna powinna liczyć nie więcej niż 3 osoby).

Zgłoszone w konkursie prace muszą być powiązane (pośrednio bądź bezpośrednio) z mechaniką i budową maszyn, automatyką i robotyką, mechatroniką, informatyką stosowaną elektrotechniką, energetyką, elektroniką, telekomunikacją lub inżynierią biomedyczną. W opisie swojego pomysłu należy opisać, na czym polega jego innowacyjność. Trzeba też jasno określić (w przypadku drużyny), kto ile wniósł do pracy.

Osoby, które przejdą do II etapu będą mogły w połowie marca zaprezentować się osobiście przed komisją konkursową. Zwycięzcy dostaną indeksy na studia na kierunkach: automatyka i robotyka, ekoenergetyka, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, inżynieria biomedyczna, mechanika i budowa maszyn, mechatronika.

Formularze konkursowe są do pobrania na stronie internetowej Politechniki Białostockiej.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

810 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39