POLECAMY
W piątek (28.03) przy Zespole Szkół nr 2 w Białymstoku odbędzie się XV Wiosenny Bieg z Trójką. W zawodach udział może wziąć właściwie każdy chętny.
Celem imprezy jest umożliwienie młodzieży szkolnej rozwoju umiejętności sportowych, a także popularyzacja biegów masowych jako jednej z form zdrowego i aktywnego stylu życia. Prawo startu w biegach mają uczniowie z białostockich placówek, zgłoszeni w ustalonym terminie przez macierzystą szkołę i odpowiadający wymaganej regulaminem kategorii wiekowej oraz posiadający ważną legitymację szkolną. Szczegółowy program imprezy dostępny na: XV Wiosenny Bieg z Trójką
Błażej Okuła
24@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.23 16:10
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 14:00
Aktualności 2026.06.23 13:50
Aktualności 2026.06.23 13:27
Biznes 2026.06.23 13:00
Nauka 2026.06.23 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji