Wieczór pełen humoru. Mamy bilety

2015.01.26 00:00
ŻBIK to grupa kilku młodych ludzi zajmujących się improwizacją kabaretową. Na poczekaniu, wspomagani pomysłami i sugestiami widzów, tworzy zupełnie spontaniczne i niepowtarzalne scenki.
Wieczór pełen humoru. Mamy bilety

Wszystko jest wymyślone na bieżąco i całkowicie zaimprowizowane. Całość jest zachowana w granicach bardzo szeroko pojętej przyzwoitości. Najbliższy wieczór pełen humoru już w czwartek (29 stycznia) w klubie Fama. Spotkanie odbędzie się pod hasłem "ŻBIK z Pilotem".

"Pilot" to nazwa nowej średniej formy impro, którą widzowie mogą znać także jako "Cięcie", albo "s01e01". Nie chodzi o pana latającego samolotem ani o dodatek do telewizora leżący na kanapie. Mowa o pilotażowym, premierowym odcinku serialu komediowego. Będziecie mogli na własne oczy zobaczyć, jak ten odcinek powstaje. To będzie dziwny mariaż serialowych schematów z improwizacyjną swobodą. Kto będzie bohaterem? Co będzie jego celem? Czy serial odniesie sukces, czy skończy się po pierwszym sezonie? Tego nie wiedzą nawet sami artyści, dowiedzą się dopiero, będąc na scenie. Przed spektaklem tradycyjnie ulubione krótkie gry impro.

Początek o godz. 19. Patronujemy imprezie.

Mamy bilety: Konkurs

Szczegóły: ŻBIK z Pilotem

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

897 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39