Wielkanocne zakupy w Arhelanie. Sprawdzamy ceny

2017.04.05 07:50
Jeśli chcemy uniknąć stresu i kolejek, przygotowania do Wielkanocy rozpocznijmy już teraz. Pomocne może okazać się nasze zestawienie cen produktów spożywczych dostępnych w Arhelanie. W kolejnych dniach pojawią się dane dotyczące innych sklepów.
Wielkanocne zakupy w Arhelanie. Sprawdzamy ceny
Fot: Dorota Mariańska

Niektórzy już zaczynają robić przedświąteczne zakupy. Przez najbliższe dni będziemy porównywali ceny popularnych produktów dostępnych w białostockich marketach. Na koniec podsumujemy, gdzie wydamy najmniej na zakupy. Zestawiamy ceny produktów znanych marek z ich najtańszymi odpowiednikami (również robionymi m.in. specjalnie dla konkretnego sklepu).

Powyżej przedstawiamy tabelę, w której pokazujemy ceny artykułów spożywczych dostępnych w Arhelanie. Różnica między produktami markowymi i ich najtańszą wersją jest niewielka i wynosi 2,40 zł. Na uwagę zasługuje niska cena budyniu waniliowego.

W przypadku ceny całego "markowego" koszyka, gdy w sklepie nie występuje produkt powszechnie znanej firmy, zostaje dodany najtańszy odpowiednik z pierwszej kolumny.

Ceny obowiązywały w dniu 4.04.2017 r. w sklepie Arhelan przy ul. Jagienki 4.

16.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1258 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39