Wielkie świętowanie z Jagiellonią na Placu Uniwersyteckim

2010.05.24 00:00
Wszyscy sympatycy białostockiej Jagi - ci szczególnie zagorzali, i ci nieco mniej - będą mieli okazję podziękować naszej drużynie za znakomitą grę w tym sezonie, i przede wszystkim, zdobycie Pucharu Polski. Wspólne świętowanie już dziś, na Placu Uniwersyteckim.
Wielkie świętowanie z Jagiellonią na Placu Uniwersyteckim
Fot: jagiellonia.net

W poniedziałek (24.05) o godz. 19 na Placu Uniwersyteckim rozpocznie się plenerowa impreza z piłkarzami Jagiellonii. Drużyna żółto-czerwonych przyjedzie na plac przez ulice Legionową i M. Curie-Skłodowskiej specjalnym, odkrytym autobusem. Wcześniej, spotka się z prezydentem miasta.

Oprawę wizualną spotkania przygotuje Stowarzyszenie Kibiców Dzieci Białegostoku, samo fetowanie potrwa do około godz. 21.

Z powodu piłkarskiej imprezy, między godz. 18 a 19, będzie wstrzymany ruch na ul. Legionowej (od Ronda Lussy do ul. Skłodowskiej), potem zostanie zamknięty Plac Uniwersytecki. Kierunek jazdy będzie wskazywć policja.

W sobotę (22.05) białostocka Jagiellonia po raz pierwszy w historii zdobyła Puchar Polski. Dzięki temu zagra w europejskich pucharach.

E.S.

809 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39