Wigry nadal szukają wzmocnień w Jagiellonii. W Suwałkach pojawił się też nowy sponsor

2018.07.13 11:11
Transferowy ruch na linii Białystok-Suwałki wciąż nie wyhamowuje. W sezonie 2018/2019 barw Wigier znów będzie bronił Paweł Olszewski.
Wigry nadal szukają wzmocnień w Jagiellonii. W Suwałkach pojawił się też nowy sponsor
Fot: Wigry Suwałki

Paweł Olszewski, czyli zawodnik grający na pozycji prawego obrońcy, w najbliższych miesiącach będzie biegać po I-ligowych boiskach. Wigry zdecydowały się bowiem przedłużyć wypożyczenie gracza Dumy Podlasia, który to w rozgrywkach 2017/2018 reprezentował już klub z Suwałk. Oznacza, że w zespole z północy województwa będzie występować w sumie aż sześciu Jagiellończyków (oprócz Olszewskiego są to Karol Mackiewicz, Dawid Polkowski, Paweł Kaczmarczyk, Jonatan Straus oraz Damian Węglarz).

Urodzony we Wrocławiu 19-letni zawodnik ma nadzieję, że nowa odsłona zmagań będzie szczęśliwsza od poprzedniej, kiedy to piłkarz ten w ekipie Biało-Niebieskich rozegrał tylko sześć spotkań, gdyż przez długi czas musiał się zmagać z poważną kontuzją.

Zanim doszło do następnego wypożyczenia, Olszewski przedłużył kontrakt z Jagiellonią do 2021 r.

W suwalskim klubie pojawił się też w piątek (13.07) nowy sponsor. 2-letnią umowę z Wigrami podpisała firma Keeza, która zobowiązała się wyposażyć w sprzęt sportowy nie tylko pierwszy zespół, ale także grupy młodzieżowe, Akademię Piłkarską Wigry Suwałki oraz drużynę rezerw.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1141 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39