Wigry nie dały rady na powietrzu

2019.02.02 15:45
W pierwszym rozegranym na świeżym powietrzu meczu zimowych przygotowań piłkarze Wigier nie dali rady litewskiemu Żalgirisowi Kowno, przegrywając aż 0:3.
Fot: Wigry Suwałki/FB

Do tej pory, podczas zimowych przygotowań, piłkarze Wigier Suwałki rozgrywali mecze na hali. Udało im się wygrać dopiero ostatni z Vytisem Wilno i to aż 6:1. Wcześniej jednak zanotowali dwa bezbramkowe remisy z FK Poniewież i Suduvą Mariampol.

Pierwszy mecz na świeżym powietrzu podopieczni Ariela Jakubowskiego rozegrali dopiero w sobotę (2.02). Na boisku ze sztuczną nawierzchnią zmierzyli się w Kownie z tamtejszym Żalgirisem – drużyną występującą na co dzień w najwyższej, litewskiej klasie rozgrywkowej. Ta zmiana nie była jednak zbyt dobra dla Biało-Niebieskich. Przegrali oni bowiem zdecydowanie - 0:3.

Żalgiris Kowno – Wigry Suwałki 3:0 (2:0)

Wigry - I połowa: zawodnik testowany - Wojciech Kuriata, Adrian Piekarski, Adrian Karankiewicz, Piotr Kwaśniewski, Ivan Albert Tormos, Dawid Polkowski, Damian Pawłowski, Bartosz Olszewski, Bartosz Bida, Kamil Sabiłło.

Wigry - II połowa: Damian Węglarz - Paweł Olszewski, Adam Chrzanowski, Adrian Piekarski, Adrian Karankiewicz, Robert Bartczak, Filip Karbowy, Jakub Świątek, Karol Mackiewicz, Joel Huertas, Sebastian Bergier.