Wigry walczą o pozostanie na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Klub ściągnął nowego napastnika

2019.04.17 08:49
Na 6 kolejek przed końcem sezonu w Fortuna I Lidze Wigry Suwałki postanowiły wzmocnić siłę ataku. Nowym zawodnikiem Biało-Niebieskich został Geoffrey Malfleury.
Wigry walczą o pozostanie na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Klub ściągnął nowego napastnika
Fot: Wigry Suwałki

Władze suwalskich Wigier robią wszystko, co w ich mocy, by w kolejnym sezonie rozgrywki Fortuna I Ligi nadal gościły w północno-wschodniej części Polski. W klubie nie tak dawno pojawiły się nowe postacie na stanowiskach trenera i doradcy zarządu ds. sportowych (Mirosław Smyła i Marek Jóźwiak), a we wtorek (16.04) do podlaskiej drużyny dołączył też piłkarz - Geoffrey Malfleury.

Wspomniany zawodnik to filigranowy, bo mierzący zaledwie 166 cm wzrostu, napastnik, który ostatnio reprezentował barwy rumuńskiego FC Voluntari, gdzie w 13 meczach sezonu 2018/2019 zdobył 2 gole i zaliczył 1 asystę. Wcześniej urodzony we Francji 31-latek grał m.in. w cypryjskim klubie Alki Oroklini oraz francuskich zespołach z Ligue 2 (FC Tours, AC Le Havre, Istres Football Club).

Mający na swym koncie 3 występy w narodowych barwach Martyniki Geoffrey Malfleury związał się z suwalskim zespołem umową ważną do końca trwających rozgrywek.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1569 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39