Wiosna, ach to Ty! Specjalna oferta Teatru Dramatycznego

2022.03.18 14:54
Wiosna śmiało puka do naszych drzwi. W poniedziałek (21.03) przypada pierwszy jej dzień. Z tej okazji Teatr Dramatyczny przygotował specjalną promocję!
Wiosna, ach to Ty! Specjalna oferta Teatru Dramatycznego
Fot: Bartek Warzecha
"Wszystko w rodzinie"

Teatr Dramatyczny zachęca do skorzystania ze specjalnej oferty.

Instytucja przygotowała propozycję: tylko 21 marca (poniedziałek) będzie można kupić bilety w cenie 35 zł na spektakl "Bóg mordu" w reżyserii Katarzyny Deszcz oraz na farsę "Wszystko w rodzinie" w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Promocja dotyczy przedstawień granych: 25, 26 i 27 marca.

– Zbliża się nie tylko pierwszy dzień wiosny, lecz także Międzynarodowy Dzień Teatru, do którego intensywnie się przygotowujemy. Jednakże chcemy nieco wcześniej zachęcić widzów do kontaktu ze sztuką, dlatego zapraszamy do skorzystania z promocji, która obejmuje dwie sztuki, cenione przez białostocką publiczność – mówi Piotr Półtorak, dyrektor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

"Bóg mordu" to sztuka autorstwa Yasminy Rezy przedstawiająca dwie pary małżeńskie, które spotykają się w sprawie bójki swoich dzieci. Bohaterowie szybko dają się ponieść nerwom i emocjom, pokazując mechanizmy wpadania w furię, jakie towarzyszą każdemu człowiekowi.

Natomiast w farsie "Wszystko w rodzinie" wyreżyserowanej przez Witolda Mazurkiewicza widzowie mogą być świadkami połączenia dwóch wydarzeń: zjazdu neurologów oraz przygotowywania świątecznego przedstawienia dla pacjentów. Te dwa zdarzenia tworzą dynamiczną, zaskakującą i skomplikowaną akcję.

Teatr Dramatyczny zaprasza na sztukę "Bóg mordu" 26 oraz 27 marca, o godz. 16:00 do Podlaskiego Instytutu Kultury. Zaś farsę "Wszystko w rodzinie" będzie można obejrzeć 25 marca, o godz. 18:00 oraz 26 i 27 marca, o godz. 19:00 w Kinie Ton.

Bilety na spektakle w cenie 35 zł będą dostępne jedynie w sprzedaży internetowej na stronie Teatru Dramatycznego.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1806 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39