Wiosna jest kobietą. Bezpłatne badania profilaktyczne

2019.03.19 07:25
W pierwszy dzień wiosny - 21 marca - odbędą się bezpłatne badania cytologiczne oraz nauka samobadania piersi. By dostać się na badania, nie jest potrzebne skierowanie.
Wiosna jest kobietą. Bezpłatne badania profilaktyczne
Fot: pixabay.com

21 marca w Uniwersyteckim Centrum Onkologii w Białymstoku odbędą się bezpłatne badania cytologiczne oraz nauka samobadania piersi (prowadzone przez położne Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB).

Na badania może zgłosić się każda kobieta, niezależnie od wieku. A w przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości od razu wykonane zostanie USG.

Zaś kobiety w trakcie leczenia onkologicznego będą mogły skorzystać z gabinetu kosmetycznego. Tam specjaliści udzielą porad kosmetologicznych, jak pielęgnować skórę w trakcie leczenia onkologicznego. Zostaną wykonane masaże relaksacyjne twarzy i rąk oraz makijaże.

Wszystkie kobiety, które zgłoszą się na badania, otrzymają także bezpłatne koktajle witaminowe oraz przepisy na zdrowe dania wspierające terapię onkologiczną.

Wiosenna akcja profilaktyczna w Uniwersyteckim Centrum Onkologii odbędzie się 21 marca (w godz. od 10.00 do 14.00) w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku przy ul. Skłodowskiej.

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

1290 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39