Wirtualne forum z udziałem Jerzego Buzka o gospodarce europejskiej

2012.03.22 00:00
Czy UE grozi dezintegracja? Jakie inicjatywy są podejmowane w UE, aby przeciwdziałać kryzysowi ekonomicznemu? Czy kryzys strefy euro może realnie zagrozić Polsce?
Wirtualne forum z  udziałem Jerzego Buzka o gospodarce europejskiej
Fot: materiały organizatora

Na te oraz inne pytania postarają się odpowiedzieć eksperci zaproszeni do udziału w Forum Ekonomicznym GO!spodarka organizowanym przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 23 marca, a gościem specjalnym będzie były szef PE, były premier, prof. Jerzy Buzek.

Celem wydarzenia jest wspólna dyskusja na temat kryzysu ekonomicznego, sposobów wyjścia z niego, a także debata na temat polityki i instrumentów UE stymulujących wzrost gospodarczy.

Forum odbędzie się na 6 czołowych polskich uczelniach wyższych i wydziałach ekonomicznych, połączonych "na żywo" za pośrednictwem telemostu internetowego, w tym na Wydziale Ekonomii i Zarządzania w Białymstoku w sali 301. Transmisja odbędzie się w godz. 10 - 14.30.

Relację "na żywo" będzie można oglądać na stronie internetowej PKE oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/komisjaeuropejska, gdzie śledząc przebieg Forum, będzie można zadawać pytania jego uczestnikom i na bieżąco je komentować.

MAG

1250 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39