Wokół Opery jak na plaży. Można wypoczywać na leżakach, również na dachu

2013.07.04 00:00
Opera i Filharmonia Podlaska to nie tylko miejsce różnorodnych przedsięwzięć artystycznych. Od początku wakacji jest również miejscem udanego relaksu i wypoczynku. Mieszkańcy mogą bowiem korzystać z kilkudziesięciu niebieskich leżaków.
Wokół Opery jak na plaży. Można wypoczywać na leżakach, również na dachu
Fot: materiały OiFP-ECS

W tym sezonie wakacyjnym aż do końca września OiFP-ECS rozpoczęło wakacyjną akcję wypożyczania leżaków. Letnia i wyjątkowo słoneczna propozycja skierowana jest do wszystkich tych, którzy będą mieli ochotę rozkoszować się wakacjami w mieście.

Ogólnodostępne leżaki zostaną udostępnione na terenie ogródka i tarasów okalających Amfiteatr OiFP-ECS wszystkim klientom operowej kawiarni Kajar. Tam właśnie będzie je można wypożyczyć od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10:00 do 22:00, a w piątki, soboty i niedziele aż do godziny 23:00.

Ponadto, Opera przygotowała dla mieszkańców jeszcze jedną atrakcję. W weekendy zaprasza białostoczan na leżakowanie także na dachu OiFP-ECS. Leżaki otrzymają wszyscy ci, którzy zakupią bilet uprawniający do wejścia na dach instytucji. Wówczas będą mogli już zażywać słońca do woli.

Sponsorem letniej inicjatywy jest Garmażeria Staropolska Lech dzięki uprzejmości jej prezesa Lecha Zwolana, partnerem - Café Opera Kajar.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1493 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39