Wpadło aż 23 poszukiwanych. Zatrzymania na Leśnej Dolinie i Dziesięcinach

2023.02.27 16:11
23 osoby poszukiwane trafiło w miniony weekend ręce podlaskiej policji. Wśród nich był 29-letni białostoczanin, który miał odbyć karę więzienia za kradzież z włamaniem.
Wpadło aż 23 poszukiwanych. Zatrzymania na Leśnej Dolinie i Dziesięcinach
Podlaska policja

W miniony piątek na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku policjanci z białostockiej patrolówki za trzymali 29-latka. Jak się okazało, białostoczanin był poszukiwany przez sąd do odbycia kary 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem.

Kilka godzin później na osiedlu Leśna Dolina mundurowi zauważyli jadącego opla z przebitą oponą. Za kierownicą siedział 30-letni mieszkaniec gminy Choroszcz. Był on poszukiwany listem gończym przez sąd do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Jakby tego było mało, od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Kierowca opla odmówił jednak badania alkomatem - została pobrana mu krew do badań.

Kolejny zatrzymany białostoczanin to 63-latek, który wpadł w ręce policjantów z II Komisariatu na osiedlu Dziesięciny. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających.

Kolejna osoba poszukiwana listem gończym to 39-letnia mieszkanka powiatu sokólskiego. Wpadła w niedzielę w Łapach. Poszukiwana była przez prokuraturę do odbycia kary 30 dni pozbawienia wolności za paserstwo.

Mundurowi zatrzymali również 19 innych osób, które poszukiwane były od 2 dni do 2 lat pozbawienia wolności oraz ustalenia miejsca pobytu.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1275 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39