Wracają samochodowe treningi. Czas na Trackday AG Racing

2024.06.06 12:47
Pora otworzyć sezon na treningi samochodowe odbywające się pod skrzydłami AG Racing. Pierwszy Trackday na Torze Białystok dojdzie do skutku już w najbliższy wtorek (11.06).
Wracają samochodowe treningi. Czas na Trackday AG Racing
Fot: AG Racing

AG Racing wraca z Trackday'em na Torze Białystok. Kierowcy o każdym stopniu umiejętności, od początkujących po zawodników, będą mogli w bezpiecznych warunkach poćwiczyć jazdę za kierownicą.

W treningu da się uczestniczyć na kilka sposobów. Możliwa jest jazda własnym autem w formie open track. Auto nie musi być przygotowane do sportu. Jest też do wyboru szkolenie z instruktorem, podczas którego okrążenia Toru Białystok pokonuje się w wyścigowym Mini Cooper S. W tej opcji standardowy czas szkolenia wynosi 60 minut, w tym ok. 30 minut jazdy. Instruktor jedzie z kursantem w samochodzie i na bieżąco udziela wskazówek. Możliwe też są pojedyncze sesje treningowe w Mini. Szkolenia prowadzi licencjonowany instruktor sportu samochodowego oraz aktywny kierowca wyścigowy - Artur Gawryluk.

Warto dodać, że również osoby, które nie chcą wsiadać za "kółko", będą w stanie zasmakować wyjątkowych emocji. Na czerwcowym trackdayu AG Racing organizuje przejazdy Race Taxi, czyli przejażdżki na fotelu pasażera wyścigowego Lotusa Elise. Będzie też możliwość przejazdu profesjonalnym gokartem Rotax.

Trackday AG Racing rozpocznie się we wtorek 11.czerwca, o godz. 11.00, a zakończy ok. godz. 19.00.

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Więcej informacji i szczegóły dotyczące zapisów:
TRACKDAY AG Racing/Tor Białystok

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

993 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39