Wstrząsający film Agnieszki Holland powraca na duże ekrany [KONKURS]

2024.06.17 06:57
Organizatorzy cyklu Kultura Dostępna zapraszają nas do obejrzenia filmu "Zielona Granica". Projekcja odbędzie się w czwartek (20 czerwca) o godzinie 18:00.
Wstrząsający film Agnieszki Holland powraca na duże ekrany [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Jest to opowieść fikcyjna, lecz jej scenariusz powstał w oparciu o prawdziwe wydarzenia, które odgrywają się tuż obok każdego z nas. Ekipa filmowa godzinami analizowała różne dokumenty i przeprowadzała wywiady z uchodźcami, strażnikami granicznymi, mieszkańcami pogranicza, aktywistami i ekspertami.

Efektem ich starannych przygotowań jest dramat "Zielona Granica". Nad scenariuszem tej produkcji pracowały trzy osoby: Maciej Pisuk, Agnieszka Holland oraz Gabriela Łazarkiewicz-Sieczko. Opowiedzą nam przejmującą i bardzo aktualną historię o ludziach postawionych w sytuacjach granicznych. Skupiono się tu na trzech perspektywach: uchodźców, polskich aktywistów i strażników granicznych. Jak zapewniają organizatorzy, film ten otwiera oczy, trafia prosto w serce i nikogo nie pozostawia obojętnym.

Seans już za kilka dni

"Zielona Granica" zostanie wyświetlona na dużych ekranach już w najbliższy czwartek (20 czerwca). Seanse odbędą się w ramach cyklu Kultura Dostępna, we wszystkich kinach sieci Helios o godzinie 18:00. Obowiązuje promocyjna cena biletów kinowych.

Konkurs

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na te wydarzenie: KONKURS

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1052 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39