Wybierz się do Teatru Dramatycznego. Możesz wygrać zaproszenia [WIDEO]

2015.12.09 00:00
"Szalone nożyczki" i "Ławeczka" - zaproszenia na te dwa spektakle Teatru Dramatycznego czekają w naszych środowych konkursach.
Wybierz się do Teatru Dramatycznego. Możesz wygrać zaproszenia [WIDEO]
Fot: Bartek Warzecha
Wśród propozycji Teatru Dramatycznego jest spektakl "Ławeczka"

Pierwszą propozycją jest spektakl "Szalone nożyczki". Jego akcja rozgrywa się w salonie fryzjerskim. To królestwo mistrza nożyczek i grzebienia Antoniego Wziętego. Wynajmuje on lokal od Izabeli Richter - mistrzyni fortepianu. Momentem zwrotnym akcji jest mord, którego ofiarą pada Izabela Richter. To spektakl oparty na interakcji pomiędzy sceną a widownią, pomiędzy aktorami a publicznością, która słuchając zeznań podejrzanych osób i analizując przebieg akcji, ustala końcowy werdykt.

Drugim spektaklem jest "Ławeczka" o damsko-męskich perturbacjach. Ona i on. Po przejściach. Zaplątani w swoją przeszłość, w swoje lęki i niespełnione marzenia. Coraz bardziej nieufni. Coraz mniej pewni siebie. Wciąż jednak spragnieni miłości. Co tym razem wyniknie z ich spotkania? Co wybierze ona? Co wybierze on? W spektaklu "Ławeczka" występują Agnieszka Możejko-Szekowska i Bernard Bania.

Mamy bilety: Konkursy

Repertuar Teatru Dramatycznego

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1817 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39