Wydłużony Dzień Kobiet na obiektach BOSiR-u. Będą liczne promocje

2019.03.06 13:06
Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował paniom kilka ciekawych niespodzianek. Skorzystać z nich będzie można, udając się na lodowisko i Tor Wschodzący Białystok.
Wydłużony Dzień Kobiet na obiektach BOSiR-u. Będą liczne promocje
Fot: BOSiR

Lodowisko najtaniej w sezonie

Już w najbliższy piątek (8.03) - z okazji Dnia Kobiet - wszystkie panie będą mogły wejść na taflę białostockiego lodowiska za jedyne 2 zł. Tyle też kosztować ma wypożyczenie łyżew, co oznacza, że nie mając sprzętu, można udać się na ślizgawkę za jedyne 4 zł.

Na tym jednak atrakcje przygotowane przez BOSiR się nie kończą. W tym dniu zorganizowane zostanie też bowiem "Wiosenne Wietrzenie Szaf". W lokalu Party4YoU - na piętrze budynku zlokalizowanego przy ul. 11 Listopada 28 - panie będą mogły wymienić się ubraniami, z których od jakiegoś czasu już nie korzystają.

Tor nie tylko dla mężczyzn

Ważną wiadomością jest także to, że święto wszystkich kobiet nie skończy się w piątek. Potrwa ono aż do soboty (9.03), gdyż na pierwszy dzień weekendu - w godz. 11.00-15.00 - zaplanowano wydarzenie "Kobiety na Tor Wschodzący Białystok". Panie za wjazd na tor zapłacą zaledwie złotówkę. Nie oznacza to jednak, że pozbawieni wstępu na obiekt zostaną panowie. Oni - aby nie czuli się mocno poszkodowani, bo przecież muszą wykosztować się na kwiaty i czekoladki - również mogą liczyć na promocję. Dla nich cena przejazdu wyniesie 10 zł.

W sobotę każdy uczestnik będzie mógł przećwiczyć na torze rozwijanie prędkości na prostej, wchodzenie w zakręty, opanowywanie nadsterowności i podsterowności pojazdu, a być może nawet jazdę slalomem, czyli wszelkie manewry kierownicą. Fachową pomocą służyć będzie Paweł Danilczuk - kierowca rajdowy, który prowadzi kanał motoryzacyjny na YouTubie.

Warto zaznaczyć, że nawet mniej doświadczeni kierowcy mogą na torze czuć się w pełni bezpiecznie, gdyż obiekt ma specjalne zabezpieczenia i przeznaczony jest do doskonalenia techniki jazdy, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niego bez "prawka".

Więcej informacji o wydarzeniach: Dzień Kobiet w Białostockim Ośrodku Sportu i Rekreacji

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
1360 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39