Wygodnie i kokieteryjnie. Bielizna dla każdej kobiety

2013.11.27 00:00
Wiele kobiet, zarówno szczupłych, jak i tych, które noszą większe rozmiary, ma kłopot z doborem bielizny. Źle wyprofilowane biustonosze, za ciasne koszulki czy krępujące gorsety stanowią częsty problem. Gdzie szukać odpowiednich rozwiązań?
Wygodnie i kokieteryjnie. Bielizna dla każdej kobiety
Fot: www.onelingerie.com.pl

Panie, które mają problemy z doborem miseczki biustonosza, doskonale wiedzą, jakim koszmarem mogą okazać się zakupy. Szczególnie utrudnione zadanie posiadają kobiety z dużym biustem, dla których brakuje rozmiarów w większości sklepów.

Lekarstwo na bieliźniane cierpienia

Kobiety z dużym biustem powinny szukać sklepów, w których znajdą szeroki zakres rozmiarów i fasonów. Ważne, by bielizna była dopasowana i wygodna, ale także ładna, estetyczna.

Doskonałym rozwiązaniem dla pań cierpiących z powodu bieliźnianych zakupów są sklepy internetowe, które w swojej ofercie posiadają wszystkie rozmiary, wiele ciekawych wzorów, modne fasony i najlepsze materiały. Do tego zakupy robi się tam szybko, łatwo i przyjemnie – bez wychodzenia z domu.

- W ofercie posiadamy biustonosze o rozmiarach miseczek od A do K. Klientki z dużym biustem także znajdą dla siebie dopasowane gorsety i koszulki – deklaruje Iwona Gawryluk, właścicielka firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą bielizny.

Bielizna dla każdej kobiety

W sklepie firmowym znajdującym się przy ul. Baranowickiej 158 (obok siedziby firmy) i sklepie internetowym www.kokieteryjna.pl można znaleźć różne modele biustonoszy, m.in. marki ONE, stworzonych po to, by zapewnić klientkom możliwie najwyższy komfort noszenia. Bielizna ta perfekcyjnie podnosi i podtrzymuje biust, modeluje sylwetkę i sprawia, że nawet najbardziej wyszukane gusta zostaną zaspokojone. Panie, które jeszcze nie wiedzą czego chcą, jakie modele się im podobają i co chciałyby nosić, z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Szeroka gama produktów

Firma Iwony Gawryluk istnieje na rynku od 1996 roku, a swoje wyroby sprzedaje w sklepach w całej Polsce i za granicami.

- Marka ONE zaprojektowana jest dla kobiet ceniących znakomite wzornictwo oparte na aktualnych trendach modowych – mówi właścicielka firmy.

Na stronie internetowej onelingerie.com.pl znajdują się wyroby własne marki. Firma w swojej ofercie posiada bieliznę z koronki, francuskie i włoskie tkaniny oraz zmysłowe kroje.

W sklepie znajdującym się przy firmie sprzedawane są produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Można tam nabyć końcówki kolekcji, a także wyroby z bieżącej produkcji.

- Naszym głównym produktem jest biustonosz odpowiedni dla dużego biustu. Funkcjonuje kilka sprawdzonych rodzajów – od bardotek i balkonetek do biustonoszy typu full cup, semi soft, soft – mówi Iwona Gawryluk.

Więcej informacji można znaleźć na onelingerie.com.pl oraz kokieteryjna.pl.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Marta Abramczyk
marta.a@bialystokonline.pl

1283 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39