Wyjątkowy cykl dobiega końca. W sobotę rozegrany zostanie ostatni turniej

2022.07.12 11:19
To już ostatnia szansa, by wziąć udział w siatkarskim cyklu Letnia Grand Prix 2022. 4. turniej wieńczący całe rozgrywki odbędzie się w najbliższą sobotę (16.07).
Wyjątkowy cykl dobiega końca. W sobotę rozegrany zostanie ostatni turniej
Fot: Letnia Grand Prix

Letnia Grand Prix to cykl siatkarskich turniejów rozgrywanych na plaży miejskiej na Dojlidach, w których wystartować może dosłownie każdy. Najlepsze pary mają szansę zgarnąć atrakcyjne nagrody, a zmagania odbywają się systemem brazylijskim lub king of the court, w zależności od liczby zgłoszonych par.

A chętnych do udziału w zawodach nie brakuje. W poprzednim turnieju, który doszedł do skutku w minioną sobotę (9.07), na 3 boiskach o triumf walczyło 19 duetów. Piękna, słoneczna pogoda stworzyła niemalże idealne warunki do gry, a cała zabawa trwała do godz. 18.00. Oglądaliśmy wiele zaciętych pojedynków i mnóstwo długich wymian, a ostatecznie na białostockim piasku najlepsi okazali się Damian Wierzbicki i Artur Karniłowicz. Wspomniana dwójka pokonała w finale Dawida Skiepkę oraz Mateusza Kardasza. Na najniższym stopniu podium znaleźli się z kolei Damian Załęski i Adam Lewko.

Podczas najbliższych zawodów, które ruszą w sobotę o godz. 10.00, do zdobycia będą nagrody rzeczowe o łącznej wartości 1500 zł. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są drogą mailową (plazowka.bialystok@gmail.com).

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1240 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39