Wyjątkowy luty w Operze i Filharmonii Podlaskiej

2023.02.10 13:54
Wieczór spędzony w towarzystwie Arethy Franklin, Marilyn Monroe, Andrew Sisters, Blues Brothers, Elvisa Presleya, Franka Sinatry czy Raya Charlesa? A może wizjonerski, ultranowoczesny spektakl o kondycji człowieka w świecie zdominowanym przez technologię? Opera i Filharmonia Podlaska ma propozycje dla najbardziej wymagających widzów.
Wyjątkowy luty w Operze i Filharmonii Podlaskiej
Fot: Opera i Filharmonia Podlaska
Show "Broadway Dance Club"

W sobotę (11.02) oraz we wtorek (14.02) na Dużej Scenie w Operze i Filharmonii Podlaskiej będzie można obejrzeć niezwykłe show "Broadway Dance Club". Jest to dwugodzinne widowisko wokalno-taneczne wypełnione największymi przebojami. Podczas tego jakże imponującego wydarzenia publiczność usłyszy największe przeboje, m.in. "Sing sing sing", "It don't mean a thing", "Cheek to cheek", "New York, new York", "I feel good", "Fever", "Hit the road Jack" czy "I will survive". Wyjątkowe aranżacje światowych hitów to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Natomiast w drugiej połowie lutego widzowie będą mogli wybrać się na spektakl "Legendy romantyzmu". Jest to opowieść o kondycji człowieka w świecie, w którym dominuje technologia. Przedstawienie na pewno zaskoczy, poruszy wszystkie zmysły i ukaże wizję przyszłości połączonej z duchem romantyzmu. Będzie to cybernetyczny świat oparty na multimedialnej scenografii.

"Legendy romantyzmu" będzie można obejrzeć 17 oraz 18 lutego, o godz. 19:00 na Scenie Kameralnej Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Zapoznaj się z repertuarem Opery.


Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1864 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39