Białystok Online

Kryminalne

Wyjęli wiadro ze skrytki pod ziemią. Okazało się, że zakopano tam narkotyki

2021.11.22 16:58
Wyjęli wiadro ze skrytki pod ziemią. Okazało się, że zakopano tam narkotyki
Fot: KMP Łomża

Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Środki odurzające ukrył w wiadrze zakopanym w ziemi.

W ubiegłym tygodniu, kryminalni z łomżyńskiej komendy w lesie pod Łomżą zatrzymali trzech mężczyzn, którzy wyjmowali narkotyki ze skrytki pod ziemią.

W zakopanym plastikowym wiaderku umieszczone były słoiki z suszem roślinnym i białym proszkiem. Badania przeprowadzone narkotesterem potwierdziły, że zabezpieczone środki to marihuana i amfetamina. Policjanci zabezpieczyli w sumie ponad 400 gramów marihuany i blisko 60 gramów amfetaminy.

34-latek będący na miejscu przyznał, że narkotyki należą do niego. Mieszkaniec Łomży usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich udzielania. W czwartek (18.11) decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Malwina Witkowska

Malwina Witkowska

malwina.witkowska@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas