POLECAMY
W Białymstoku doszło do zderzenia dwóch osobówek. W wyniku wypadku 36-latka trafiła do szpitala. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają białostoccy policjanci.
W sobotę, około godziny 13 na skrzyżowaniu ulic gen. Andersa i Warneńczyka doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch osobówek. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 27-letni kierowca audi jadąc ulicą Warneńczyka w kierunku ulicy gen. Andersa podjął manewr skrętu w lewo nie ustępując pierwszeństwa przejazdu skodzie poruszającej się lewym pasem ruchu. Doszło do zderzenia pojazdów. W wyniku wypadku 36-letnia kobieta kierująca skodą z urazem głowy oraz potłuczeniami ciała trafiła do szpitala. Obaj kierujący byli trzewi.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 18:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Sport 14:30
Sport 14:00
Kultura i Rozrywka 13:54
Zdrowie 13:00
Kultura i Rozrywka 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji