Białystok Online

Aktualności

Wypadek na trasie Białystok - Wysokie Mazowieckie. 2 osoby ciężko ranne

2011.02.21 00:00
Wypadek na trasie Białystok - Wysokie Mazowieckie. 2 osoby ciężko ranne
Fot: KWP Białystok. 2 osoby jadące cinquecento w ciężkim stanie zostały przewiezione do szpitala

Cinquecento najprawdopodobniej zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się czołowo z jadącym z przeciwka peugeotem. Kierowca oraz pasażerka fiata w ciężkim stanie trafili do szpitala.

W poniedziałek po południu doszło do poważnego zderzenia dwóch samochodów na drodze relacji Wysokie Mazowieckie - Białystok, w pobliżu miejscowości Roszki Chrzczony.

- 26-letni kierowca fiata jechał w kierunku Wysokiego Mazowieckiego. Mężczyzna najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Następnie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka peugeotem, którym kierował 37-letni obywatel Białorusi - zdarzenie opisuje Kamil Sorko z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Uderzenie było na tyle silne, że kierowca cinquecento oraz podróżująca z nim 34-letnia pasażerka w ciężkim stanie trafili do szpitala.

Przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku mają ustalić wysokomazowieccy policjanci.

E.S.

E.S.

24@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas