Wypadek w grupie motocyklistów

2021.07.06 12:23, Aktualizacja: 2021.07.06 13:54
Na wysokości Nieznanego Boru w powiecie hajnowskim droga była zablokowana w dwóch kierunkach. Policja wyznaczyła objazdy ze względu na wypadek motocyklisty i auta dostawczego.
Wypadek w grupie motocyklistów
Fot: pixabay.com

We wtorek (6.07), przed południem, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. Wypadek miał miejsce na trasie Hajnówka - Białowieża na wysokości Nieznanego Boru (DW 689).

Trwa akcja ratunkowa. Jak informuje policja, aktualnie droga jest zablokowana w dwóch kierunkach. Pojazdy osobowe, jadące od strony Białowieży, kierowane są na tzw. trasę Narewkowską, natomiast ciężarówki stoją. Z kolei osobówki jadące od strony Hajnówki kierowane są do Narewki, a następnie na tzw. trasę Narewkowską.

AKTUALIZACJA

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że w grupie motocyklistów jeden z nich uderzył w tył poprzedzającego, stracił panowanie nad motocyklem i przewrócił się. W jadącą z motocyklistą 50-letnią kobietę uderzył samochód dostawczy iveco, jadący w przeciwnym kierunku. Pasażerka została zabrana do szpitala. Motocykliści byli trzeźwi - poinformowała Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Policjanci pracują na miejscu i ustalają szczegółowy przebieg oraz przyczyny tego zdarzenia.

Ruch odbywa się już bez utrudnień.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1691 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39