Wyrusz w rejs po Europie

2010.04.06 00:00
16 kwietnia mija termin nadsyłania prac w konkursie, w którym główną nagrodą jest miesięczny rejs w charakterze członka załogi żaglowca. W czerwcu rozpocznie się rejs po Europie Żaglowca S/Y Fryderyk Chopin, który będzie promował Polskę i jej atrakcje turystyczne.
Wyrusz w rejs po Europie
Fot: sxc.hu

Żaglowiec odwiedzi 23 miasta w 8 krajach. Wpłynięciu do portów będą towarzyszyły imprezy kulturalne i rozrywkowe. Wiele z nich będzie nawiązywało do 200. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina.

Konkurs na uczestników rejsu jest skierowany do studentów polskich uczelni publicznych i niepublicznych o profilu turystyczno-hotelarskim. Powinni oni spełniać kilka kryteriów: mieć wiedzę geograficzno-krajoznawczą o Polsce, znać fakty z życia i twórczości Fryderyka Chopina, posługiwać się biegle językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (mile widziane szwedzki, niemiecki, francuski), przedstawić zaświadczenie lekarskie o dobrej kondycji fizycznej i braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w rejsie oraz przedstawić film lub prezentację uzasadniającą chęć udziału w rejsie.

Szczegóły konkursu są dostępne na stronie organizatora, czyli Polskiej Organizacji Turystycznej.

andy

1240 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39