Wystartowała kolejna edycja Grand Prix Zwierzyńca

2018.03.25 18:10
107 uczestników wzięło udział w pierwszym biegu 4. edycji zawodów oznaczonych jako Grand Prix Zwierzyńca. Najszybsi na mecie byli Andrzej Leończuk i Izabela Barwicka.
Fot: BiegoStok

Te osoby, które zgłosiły się do inauguracyjnego biegu w ramach 4. Grand Prix Zwierzyńca nie mogą żałować. Pogoda w niedzielne (25.03) przedpołudnie dopisała i zawody rozegrane zostały przy niemal wiosennych warunkach w blasku solidnej dawki promieni słonecznych.

Z trasą liczącą 10 km, prowadzącą ścieżkami i alejkami Parku Konstytucji 3 Maja oraz Lasu Zwierzynieckiego, najsprawniej poradzili sobie Andrzej Leończuk (klasyfikacja mężczyzn) i Izabela Barwicka (klasyfikacja kobiet). Rywalizacja panów nie przyniosła zatem żadnej niespodzianki. Wygrał faworyt, który triumfował także w ubiegłorocznym biegu rozpoczynającym cykl, jak też zwyciężył całą edycję poprzednich zmagań.

Przypomnijmy, że aby zostać najlepszym zawodnikiem lub zawodniczką Grand Prix Zwierzyńca należy zaprezentować równą i wysoką formę w aż czterech biegach. Kolejny zaplanowany jest na 22 kwietnia.