Wystawa "Zaginiony Świat Smoków" w Alfa Centrum

2021.06.07 11:50
Już od 7 czerwca Alfa Centrum zawładną olbrzymie gady. Nie ma jednak powodu do niepokoju! Niezwykła wystawa "Zaginiony Świat Smoków" to nie lada gratka dla miłośników fantastyki – i młodszych, śledzących z zapartym tchem przygody jeźdźców smoków, i tych starszych, wyczekujących z niecierpliwością kolejnej serii przygód Geralta i Ciri.
Wystawa "Zaginiony Świat Smoków" w Alfa Centrum

Wystawę "Zaginiony Świat Smoków" w Alfa Centrum będzie można podziwiać w pasażach na terenie całego centrum handlowego. Eksponaty robią ogromne wrażenie – 10 gadów, osadzonych w niezwykle klimatycznej scenografii, zawładnie wyobraźnią dzieci i dorosłych! Wśród modeli znajdują się stwory rodem z legend i bajań ludowych, jak i gady wzorowane na bohaterach popularnych produkcji, takich jak "Shrek", "Jak wytresować smoka", "Gra o tron" czy "Wiedźmin". Są tu malutkie okazy i bestie osiągające 2-3 metry wysokości. Niektóre ze smoków poruszają się – mrugają, wyginają szyję, machają skrzydłami czy otwierają paszczę. Mimo to nie są przerażające, dlatego wystawa będzie ciekawym doświadczeniem także dla dzieci.

Wystawę będzie można oglądać przez miesiąc, do 29 czerwca. Wstęp jest bezpłatny, a fantastyczne stwory i ich otoczenie stanowią oryginalne tło do fotografowania – takie zdjęcia będą niezapomnianą pamiątką! Dodatkowo po umieszczeniu zdjęcia z eksponatami na profilu facebook’owym Alfy będzie można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą karty podarunkowe na zakupy. Szczegóły konkursu zostaną opublikowane na Facebook’u.

Więcej informacji:

www.alfacentrum.com.pl, www.facebook.com/alfacentrumbialystok

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1375 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39