Wywiad medyczny i praca zdalna laborantów w jednej aplikacji

2020.04.22 14:30
W czasie panującej epidemii rozwiązania informatyczne są bezcenne. Grupa TenderHut opracowuje takie, które mają się przyczynić do poprawy bezpieczeństwa. Ma aplikacje m.in. do pracy zdalnej laborantów.
Wywiad medyczny i praca zdalna laborantów w jednej aplikacji
Fot: pixabay.com
Bezpieczniej dzięki nowym aplikacjom

Systemy informatyczne są obecnie integralną częścią codziennego życia wszystkich ludzi. Obsługują one podstawowe potrzeby życiowe ludzi, a także wspomagają procesy produkcyjne we wszystkich dziedzinach gospodarki, zaopatrzenia, zarządzania i usług.

Pandemia i zamrożenie gospodarki wymusiły na technologicznej grupie TenderHut nie tylko przejście w 100% na pracę zdalną, ale skłoniły również jej zarząd do przeanalizowania swojego portfolio produktów i dostosowania go do nowej sytuacji i innych potrzeb klientów.

Bezpieczniej dzięki nowym aplikacjom

Aplikacja z branży PropTech - Zonifero wspierająca zarządzanie biurowcami została wyposażona w moduł VIRUS Alert, który umożliwia zgłoszenie objawów zakażenia Covid-19, a następnie powiadamia pozostałych posiadaczy aplikacji, którzy byli w ostatnim czasie w pobliżu, o potencjalnym zagrożeniu.

Aplikacja wykorzystuje technologię bluetooth do oceny odległości pomiędzy użytkownikami zachowując przy tym pełną poufność danych. Nowy moduł w połączeniu z modułem rezerwacji biurek pozwoli klientom na stopniowe sprowadzanie pracowników z domów do biur.

Holo4Labs to rozwiązanie wprowadzające rozszerzoną rzeczywistość do laboratoriów w czasach pandemii. Dzięki niemu laborantci będą mogli pracować zdalnie.

Trwają również prace nad aplikacją, która umożliwi przeprowadzenie wywiadu medycznego oraz zmniejszy ryzyko zarażenia personelu medycznego będącego na pierwszej linii ognia w walce z COVID-19.

Angelika Dorf
24@bialystokonline.pl

1176 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39