Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku zaprasza w swoje progi. Trwa rekrutacja

2019.06.07 10:18
Rozpoczęła się rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku. Zainteresowani mają kilka kierunków do wyboru.
Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku zaprasza w swoje progi. Trwa rekrutacja
Fot: WSMED

Ruszył już nabór na Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku. W ofercie znajdziemy cztery kierunki, takie jak: kosmetologia (studia I i II stopnia), fizjoterapia (jednolite 5-letnie studia magisterskie), pielęgniarstwo (studia I i II stopnia) oraz ratownictwo medyczne (studia I stopnia).

Osoby zainteresowane nauką muszą się zarejestrować on-line na stronie uczelni (w zakładce "rekrutacja" należy wypełnić podanie). Następnie dokument trzeba wydrukować i wraz ze świadectwem dojrzałości, zaświadczeniem lekarskim od lekarza medycyny pracy i dwiema podpisanymi fotografiami złożyć w dziekanacie. Trzeba mieć na uwadze, iż przy składaniu konieczne jest uiszczenie wpisowego oraz opłaty rekrutacyjnej. Nauka w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku jest odpłatna. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Do końca sierpnia trwa rekrutacja podstawowa, z kolei od września do końca października - uzupełniająca.

Osoby, które mają pytania, mogą dzwonić pod numer tel. 85 749 94 40, 85 749 94 50 bądź wysłać e-mail na adres: rekrutacja@wsmed.pl.

Trwa też nabór na innych białostockich uczelniach, więcej: Ruszył nabór na Politechnikę Białostocką. W tym roku trochę zmian i nowości oraz Rusza rekrutacja na Uniwersytecie w Białymstoku. Czeka kilkadziesiąt kierunków studiów.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1457 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39