XII Podlaskie Targi Ślubne już jutro w Spodkach

2013.12.06 00:00
Ślub i wesele to wydarzenia ważne i wyjątkowe, jedyny taki wieczór w życiu, kiedy wszystko powinno być idealnie dopięte na ostatni guzik W gorączkowym procesie przygotowań i planów na pomoc przychodzą targi ślubne.
XII Podlaskie Targi Ślubne już jutro w Spodkach
Fot: Michał Kardasz
XI Podlaskie Targi Ślubne

Już w tę sobotę (8.12) o godzinie 11 w Spodkach odbędą się dwunaste już Podlaskie Targi Ślubne. To największa branżowa impreza na Podlasiu zorganizowana z myślą o przyszłych Państwu Młodych.

Wszystko co związane z tematyką ślubno-weselną znajdziemy w jednym miejscu. To bardzo wygodne rozwiązanie dla narzeczonych planujących ten wyjątkowy wieczór. Swoje oferty wystawią m.in.: restauracje, hotele, zakłady fotograficzne, filmowcy, właściciele limuzyn, zakłady kosmetyczne, wizażystki, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne, prezenterzy oraz wiele innych firm.

Wydarzenie uświetnią liczne atrakcje, takie jak występy zespołów muzycznych i akustycznych, pokaz czarnej magii, taniec brzucha, pokazy makijażu, fryzur ślubnych czy występy par tanecznych. Przed lokalem zaprezentują się także najciekawsze pojazdy i powozy do ślubu.

Dodatkowo organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w trwających podczas imprezy konkursach. Każdy z gości będzie mógł wziąć w nich udział i wygrać ufundowane przez wystawców cenne nagrody: suknie ślubne, złotą biżuterię, darmowe plenery, torty i wiele innych.

Wstęp na targi jest wolny.

Portal BiałystokOnline.pl patronuje imprezie.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie tu: Podlaskie Targi Ślubne

Paula Ratkiewicz
paula.r@bialystokonline.pl

1118 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39