XV Podlaskie Targi Ślubne. To największa taka impreza w regionie

2015.03.27 00:00
Ponad stu wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi na XV Podlaskich Targach Ślubnych. Nie zabraknie przedstawicieli salonów ślubnych, hoteli, sal bankietowych oraz fotografów, wizażystów, fryzjerów, florystów i muzyków.
XV Podlaskie Targi Ślubne. To największa taka impreza w regionie
Fot: pixabay.com

Każdy, kto planuje ślub wie, że organizacja takiego wydarzenia to nie lada wyzwanie. Przyszli małżonkowie muszą wybrać stroje, dodatki, kwiaty, tort i wiele innych niezbędnych elementów. Dzięki targom ślubnym, które już po raz 15. odbędą się w Białymstoku, narzeczeni będą mogli w jednym miejscu zapoznać się z ofertą wielu firm i porównać usługi wystawców.

Targi to też okazja do spróbowania cateringu weselnego, wyrobów cukierniczych, zobaczenia oryginalnych dekoracji czy przejechania się limuzyną lub bryczką. Wśród atrakcji także liczne konkursy, występy zespołów muzycznych, pokaz czarnej magii i taniec brzucha.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę (29.03) w białostockich "Spodkach" w godz. od 11:00 do 17:00. To największa taka impreza w północno-wschodniej Polsce. Portal miejski BiałystokOnline.pl patronuje imprezie. Więcej szczegółów: XV Podlaskie Targi Ślubne

Marta Abramczyk
marta.a@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
865 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39