XXIII Podlaskie Targi Ślubne zmieniły swoją lokalizację

2019.04.10 12:39
Restauracje, hotele, oprawa foto i wideo, limuzyny, wizażystki, salony fryzjerskie, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne, salony mody - będzie mnóstwo wystawców podczas kolejnej już edycji Podlaskich Targów Ślubnych.
XXIII Podlaskie Targi Ślubne zmieniły swoją lokalizację
Fot: pixabay.com

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Poprzedzają je oczywiście kilkumiesięczne przygotowania - wybór terminu, miejsca, stroju, dekoracji i wielu innych. Z pewnością w podjęciu decyzji pomoże udział w największej imprezie wystawienniczej branży ślubno-weselnej w północno-wschodniej Polsce, czyli w Podlaskich Targach Ślubnych. Odbędą się one w niedzielę (14.04) w godz. 11.00-17.00 - już nie w Spodkach WOAK-u, ale w Sali Bankietowej Hotelu Belweder przy ul. Kleeberga.

Warto podkreślić, że będzie to 23. edycja - widać zatem, że wydarzenie nie traci na popularności i co roku rzesze chętnych zjawiają się, by porozmawiać z wystawcami i zapoznać się z przygotowaną przez nich ofertą. A tych co roku także nie brakuje - są m.in. restauracje, hotele, zakłady fotograficzne, filmowcy, właściciele limuzyn, zakłady kosmetyczne i fryzjerskie, wizażystki, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne, jubilerzy, prezenterzy muzyczni oraz wiele innych. Oczywiście nie może też zabraknąć salonów mody ślubnej, które przedstawią kolekcje sukien i garniturów oraz różnych dodatków.

Na przybyłych gości czekają liczne konkursy, w których można wybrać cenne nagrody - suknie ślubne i wizytowe, złotą biżuterię, darmowe sesje plenerowe, torty oraz inne vouchery rabatowe.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość obejrzenia najciekawszych pojazdów i powozów do ślubu, które staną przed lokalem.

Portal Miejski BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej: XXIII Podlaskie Targi Ślubne

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
974 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39