Z Ciekawymi świata do Arabii Saudyjskiej

2010.04.27 00:00
Sławomir Wojtkiewicz będzie kolejnym podróżnikiem, które opowie o swoich egzotycznych wyprawach i pokaże zdjęcia, które zrobił zwiedzając odległe zakątki.
Z Ciekawymi świata do Arabii Saudyjskiej
Fot: materiały organizatora

Białostoczanin Sławomir Wojtkiewicz, pracownik Politechniki Białostockiej, opowie o Arabii Saudyjskiej. W latach 2008-2009 przebywał w Rijadzie, gdzie zajmował stanowisko głównego projektanta jednej z lokalnych firm architektonicznych. Spożytkował ten czas na dokumentację życia ludzi, tradycji i kultury tej części świata, co w niedługiej przyszłości znajdzie spełnienie w pracy doktorskiej.

Spotkanie pt. "Arabia Saudyjska" będzie kolejnym w ramach cyklu "Ciekawi świata". Rozpocznie się o godz. 18, tradycyjnie w Famie. Wstęp wolny.

Cykl "Ciekawi świata" organizuje Białostocki Ośrodek Kultury. To przede wszystkim prezentacja białostoczan, którzy odwiedzają różne rejony świata, opowiadają o życiu zwykłych ludzi, przedstawiają piękno tych regionów zarejestrowanych na slajdach lub filmach. W trakcie spotkań oprócz doznań estetycznych widzowie mają okazję na poznanie specyficznych zapachów i smaków poszczególnych krajów. Bohaterowie wieczorów częstują słuchaczy różnymi potrawami z regionów, o których opowiadają.

andy

921 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39