Z kuratorem, rano, bezpłatnie. Obejrzyj nowe wystawy w Arsenale

2012.06.26 00:00
Zgodnie z nową tradycją, Galeria Arsenał organizuje wnikliwym odbiorcom sztuki współczesnej spotkania z cyklu "Co autor miał na myśli?" Podczas najbliższego z nich, kurator najnowszych wystaw podzieli się profesjonalnym komentarzem.
Z kuratorem, rano,  bezpłatnie. Obejrzyj nowe wystawy w Arsenale
Fot: materiały organizatora

Od piątku, 22 czerwca w Arsenale goszczą wystawy "Biogeneza" Adama Jastrzębskiego i "Siła Woli Shany Moulton.

- Wspólnym mianownikiem obu wystaw jest intensywność kolorów, a może nawet ich wizualna dekoracyjność. Zachęcamy do przekroczenia poziomu wizualności wystaw w Arsenale i odkrycie krytycznych wątków w pracach Shany Mouton i teoretycznych podstaw sztuki Adama Jastrzębskiego - powiedział Michał Jachuła, kurator obu wystaw.

Doskonałą okazją, by dokładniej przyjrzeć się pracom artystów będzie kuratorskie oprowadzanie, w środę, 27 czerwca o godz. 16.30. Kolejna okazja do zadawania pytań i dogłębnej analizy dzieł razem z Michałem Jachułą odbędzie się podczas finisażu wystaw, 22 sierpnia.

Co więcej, Galeria Arsenał organizuje również promocyjną akcję "Darmowe poranki ze sztuką". Codziennie od wtorku do niedzieli w godz. 10 - 12 wstęp na wystawy w Galerii Arsenał i elektrowni jest bezpłatny.

Więcej o wydarzeniu:
Furia barw w Arsenale. Biogeneza i Siła woli

Magdalena Gorbacz magda.g@bialystokonline.pl

1580 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39