Zaatakowali 47-latka bez powodu. Weszli na posesje, bili pięściami i kopali

2022.11.23 14:07
Kilkanaście godzin potrzebowali kryminalni, żeby zatrzymać dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 47-latka. Napastnicy zaatakowali mieszkańca powiatu wysokomazowieckiego bez żadnego powodu.
Zaatakowali 47-latka bez powodu. Weszli na posesje, bili pięściami i kopali
Fot: KPP Wysokie Mazowieckie

W sobotnią (19.11) noc policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji w Wysokiem Mazowieckiem został pobity mężczyzna, a sprawcy uciekli. Mundurowi po dotarciu na miejsce udzielili pierwszej pomocy pokrzywdzonemu.

- Z relacji mężczyzny wynikało, że będąc na swojej posesji, bez powodu, został zaatakowany przez dwóch napastników. Pokrzywdzony upadł na ziemię. Był uderzany pięściami i kopany po całym ciele - informują mundurowi z KPP Wysokie Mazowieckie.

Funkcjonariuszom wydziału kryminalnego w ustaleniu tożsamości podejrzanych pomocny okazał się monitoring. Mundurowi od razu rozpoczęli poszukiwania, a pobity 47-latek trafił do szpitala.

- Już po kilkunastu godzinach w Wysokiem Mazowieckiem, policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych mężczyzn. Okazali się nimi 18- i 25-letni mieszkańcy miasta. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia - dodają funkcjonariusze.

Za to przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
1497 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39