Zabawił się w superbohatera. Wybór Ekstraklasy nie mógł być inny

2023.02.21 14:24
Poznaliśmy piłkarzy, którzy w 21. kolejce PKO Ekstraklasy zasłużyli na miejsce w jedenastce kolejki. W gronie wyróżnionych swojego przedstawiciela ma m.in. Jagiellonia Białystok.
Zabawił się w superbohatera. Wybór Ekstraklasy nie mógł być inny
Fot: Grzegorz Chuczun

Duma Podlasia nie zagrała w 21. kolejce wybitnego spotkania, ale punkt wywalczony w Radomiu nie jest powodem do rozpaczy, bo przybliża białostoczan do celu, jakim jest utrzymanie w PKO Ekstraklasie.

Bohaterem poniedziałkowego (20.02) starcia, które zakończyło się wynikiem 0:0, był zdecydowanie Zlatan Alomerović. Bramkarz Jagiellonii spisywał się między słupkami bardzo pewnie, a pod koniec pierwszej połowy, w odstępie zaledwie kilku sekund, zanotował dwie fenomenalne parady, dzięki czemu Żółto-Czerwoni wyjazdowego spotkania z Radomiakiem nie przegrali.

Kapitalna dyspozycja Serba nie umknęła uwadze osób odpowiedzialnych za układanie oficjalnej jedenastki kolejki. Zlatan Alomerović jako jedyny zawodnik Jagiellonii znalazł się w gronie wyróżnionych piłkarzy, co dziwić oczywiście nie może, bo golkiper Dumy Podlasia zademonstrował w poniedziałek interwencje, które spokojnie powinny kandydować do miana bramkarskiej parady sezonu.

Pełna jedenastka 21. kolejki PKO Ekstraklasy prezentuje się następująco:
Zlatan Alomerović (Jagiellonia Białystok) - Leonardo Koutris (Pogoń Szczecin), Nemanja Mijusković (Miedź Legnica), Otar Kakabadze (Cracovia) - Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin), Łukasz Łakomy (Zagłębie Lubin), Ronaldo Deaconu (Korona Kielce), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Jean Carlos (Raków Częstochowa) - Patryk Makuch (Cracovia), Luka Zahović (Pogoń Szczecin)

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
1490 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39