Białystok Online

Aktualności

Zabrakło im paliwa w łodzi. Pomogli policjanci

2022.05.23 11:19
Zabrakło im paliwa w łodzi. Pomogli policjanci
Fot: KMP Łomża

Policjanci z patrolu wodnego pomogli małżeństwu na Narwi, którym zabrakło paliwa, kiedy płynęli łódką po rzece. Dzięki mundurowym starsze małżeństwo bezpiecznie trafiło na brzeg.

W piątek (20.05) funkcjonariusze Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego łomżyńskiej komendy pełnili służbę na policyjnej łodzi motorowej. Kiedy płynęli po rzece Narew w rejonie miejscowości Czartoria, zauważyli kobietę z mężczyzną na łodzi.

- Okazało się, że małżeństwu zabrakło paliwa i nie byli w stanie dopłynąć do Nowogrodu. Mundurowi zabrali parę na pokład policyjnej motorówki, a łódź podpięli do swojej - przekazują funkcjonariusze z KMP Łomża.

Dzięki policjantom starsze małżeństwo bezpiecznie trafiło na brzeg. Mundurowi odholowali również łódkę seniorów.

Łomżyńscy wodniacy praktycznie przez cały rok pełnią służbę na Narwi i dbają o bezpieczeństwo osób spędzających czas nad wodą.

Malwina Witkowska

Malwina Witkowska

malwina.witkowska@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas