Zacznij swoją przygodę jako DJ. Już w niedzielę na Plaży Dojlidy

2023.06.22 18:39
Już w tę niedzielę na plaży miejskiej w Białymstoku odbędzie się niezapomniane wydarzenie, które pozwoli spędzić letni dzień w rytmach ulubionych utworów. "Artystyczne Doljidy" to niepowtarzalna okazja, aby wziąć udział w warsztatach DJ, zatańczyć w strefie tańca i delektować się muzyką na świeżym powietrzu.
Zacznij swoją przygodę jako DJ. Już w niedzielę na Plaży Dojlidy
Fot: Pexels

"Artystyczne Dojlidy" to idealna okazja dla miłośników muzyki, którzy pragną spędzić piękny letni dzień w rytmach ulubionych utworów. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach DJ, skorzystania ze strefy tanecznej oraz wysłuchania koncertu na żywo. Organizatorzy zapewniają, że plaża zamieni się w prawdziwą oazę muzyki, która wypełni każdego uczestnika energią i radością.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13:00 strefą tańca przygotowaną przez Dj MAGDALA, która zapewni możliwość zatańczenia do ulubionych rytmów, niezależnie od preferencji tanecznych. Bez względu na to, czy ktoś preferuje taniec towarzyski, hip-hop czy zmysłowe rytmy latynoamerykańskie, każdy znajdzie coś dla siebie.

O godz. 15:00 odbędą się warsztaty DJ. Uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki sztuki miksowania i tworzenia niezapomnianych setów. Doświadczeni DJ-e poprowadzą interaktywne warsztaty, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami. Będzie to doskonała okazja dla wszystkich, którzy marzą o zostaniu profesjonalnym diżejowaniu lub chcą wzbogacić swoje umiejętności muzyczne.

Warsztaty poprowadzi Wiktor Klimaszewski, wszechstronny artysta, DJ, live-actowiec, producent, multidyscyplinarny twórca wizualny i tancerz. Jego talent muzyczny i występy zyskały uznanie na scenach międzynarodowych. Wiktor jest także cenionym twórcą ścieżek dźwiękowych do spektakli tanecznych i filmów krótkometrażowych.

O godz. 17:00 rozpocznie się koncert muzyki na żywo. Wspaniali lokalni artyści wypełnią miejsce niesamowitymi dźwiękami, grając różne gatunki muzyczne. Scena umiejscowiona na plaży stanie się areną dla występów zespołów, które z pewnością dostarczą niezapomnianych, wakacyjnych chwil.

W przypadku deszczowej pogody impreza zostanie przeniesiona na inny termin. Wydarzenie jest realizowane z budżetu Miasta Białystok w ramach niskobudżetowych projektów osiedlowych.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Na warsztaty DJ wymagane są zapisy.

Zapisy na warsztaty DJ: Artystyczne Dojlidy

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

609 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39