Zadbaj o środowisko. Odbierz butelkę z filtrem na wodę

2020.01.25 07:58
Mniej jednorazówek wokół nas to mniej plastiku szkodliwego dla środowiska naturalnego. 26 stycznia odbędzie się "Ekoniedziela". Co zrobić, by otrzymać nowoczesną, wielorazową butelkę z filtrem?
Zadbaj o środowisko. Odbierz butelkę z filtrem na wodę
Fot: pixabay.com

Bądź eko

W dobie wszechobecnych plastikowych jednorazówek zawierająca filtr butelka, którą można używać wielokrotnie, wydaje się ciekawym, praktycznym, a przede wszystkim ekologicznym rozwiązaniem.

Butelka zawiera wymienny filtr, który nie tylko usuwa smak, ale też zapach chloru z wody kranowej. Zawarty w wymiennym filtrze naturalny węgiel aktywny pochodzi z łupin orzecha kokosowego. Butelka filtrująca sprawdzi się zarówno na spacerze, jak i w pracy czy podróży. Jest wygodna w użyciu nie tylko dorosłym, ale także dzieciom czy osobom starszym.

Jak otrzymać poręczną butelkę filtrującą?

Wystarczy w niedzielę (26 stycznia) przyjść do Centrum Handlowego Auchan Hetmańska lub Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna i przynieść ze sobą 5 zużytych butelek plastikowych. W zamian można otrzymać markową butelkę z filtrem. Specjalnie przygotowane stanowisko będzie otwarte w godz. 12.00-18.00. Warto pospieszyć się, bo liczba butelek jest ograniczona.

"Ekoniedziela" odbędzie się 26 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ul. Hetmańskiej 16 w Białymstoku oraz w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ul. Produkcyjnej 84 w Białymstoku.

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

1158 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39